Terapie

Během našeho života nám přicházejí různé zkoušky. Často v  podobě nemoci. Ani já jsem nebyla vyjímkou. Zjišťujeme, že máme v sobě hromadu nezpracovaných emocí. Z dětství, z dospělého období života.  Je zapotřebí je objevit, prožít, uvědomit si a pochopit. Pak teprve může dojít ke změně a k vyléčení. A náš život se pomalu zjednodušuje. Odhazujeme postupně všechen balast. Cítíme v sobě radost, klid, pochopení a vnitřní mír. To neznamená, že bychom neprožívali smutek, vztek a strachy. Stejně jako všichni. Emoce patří k životu. Ale už se v nich neplácáme, neutíkáme od nich. Je důležité se naučit je přijmout. Život je neuvěřitelný. Posílá nám do cesty lidi, kteří nám mohou pomoci, literaturu, semináře a mnoho dalšího. Je potřeba se naučit naslouchat a pozorovat. 

 Naše tělo je velice moudré a ví. 

Pokud potřebujete průvodce ve svém životě  a chcete něco změnit, ozvěte se. 

Prošla jsem čtyřtýdenní cestou Kurandery, šla jsem pěšky z bydliště na Říp, splnila si svůj sen poutní cestou do Santiaga de Compostela a byla jsem týden ve tmě. Prošla jsem ročním tantrickým kurzem a kurzem tantrických masáží. Hodně čtu, baví mě na sobě pracovat a mám své úžasné průvodce. A hlavně mě učí život sám. :)

Je zapotřebí odvahy otevřít svá zranění a vyléčit je.  Ale jde to. Chce to jen chtít. Nebojte se, stojí to za to. Jsem tady pro Vás. 

Martina