Služby

Klid, pozitivní atmosféra a špičkové služby za příznivé ceny dělají z mého salonu vyhledávanou oázu klidu již mnoho let. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra masážních služeb. Při první návštěvě absolvujete stanovení diagnózy na základě vstupního vyšetření. Poté navrhnu nejvhodnější masáž či terapii.

 

 Relaxační  masáže

Zahrnuje skutečně masáž celého těla vonnými oleji. Trvá přibližně 1,5 hod. a používám v široké míře prvky aromaterapie. Při této masáži si krásně odpočinete, naberete novou energii a chuť do života. Vřele doporučuji. Můžete zvolit Masáž lávovými kameny či Relaxační masáž s aromaterapií.

 

Alternativní a přírodní medicína

Čínská energetická masáž a Baňkování, jsou metody staré tisíce let používané v tradiční čínské medicíně. Odstraňují blokády, ztuhlé svaly a detoxikují organizmus. Pomáhají rozproudit energetický systém těla.

Medová masáž odstraňuje tzv. „pumpováním“ z organizmu toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Medová masáž silně oživuje celý organizmus

Ušní svíce, na principu komínového efektu, vytahuje nepotřebné usazeniny z ucha do svíce. Působení tepla zároveň stimuluje vnitřní mikrosystém ucha a pomáhá uvolnit napětí v hlavě i těle.  

 

Manuální lymfodrenáž

Jedná se o jemnou masážní techniku pracující s lymfatickým systémem. Je vhodná k léčbě otoků, postoperačních a posttraumatických stavů, akné, lupénky, obezity, celulitidy, lipedému, migrény, spastických a chabých paréz, bércových vředů, RS, pocitů těžkých nohou, zvýšení imunity a detoxikaci organizmu.

 

Reflexní terapie
Reflexní terapie využívá reflexních zon na chodidlech a na rukách. Na těchto plochách se odráží vnitřní orgány našeho těla, celá hlava a krk. Tato metoda se používá i jako diagnostická metoda. Podmínkou reflexní terapie není nemoc, člověk si této techniky užije i  když je zdravý. Cílem této metody je povzbudit přirozenou schopnost samouzdravení. 

 

 

Regenerační masáže

Jedná se o zklidňující masáž pro běžnou populaci a zmírňuje pocity napětí a bolestivosti. Provádí se zejména u lidí s tzv. civilizačními chorobami, jako je přetíženost jednostranným postojem či posedem při práci, u lidí s nedostatkem aktivního pohybu, u všech, kteří mají chuť a potřebu udělat něco pro své fyzičko, ale i pro své duševno. 

 

Masáž proti celulitidě a formování postavy

Celulitida – pomerančová kůže je  považována především za kosmetický problém, který trápí více či méně 90 % žen. Celulitida však souvisí s nedostatečnou činností lymfatického systému a krevního oběhu. Nesprávnou životosprávou je tělo zanášeno toxiny a nestrávenými metabolity, které lymfatický systém není schopen vyloučit. Tkáně v takovéto situaci trpí nedostatečnou výživou, především minerály a vitaminy. Důsledkem jsou  změna podkožního tukového vaziva. Celulitida postihuje především boky, stehna a hýždě. Podle stupně celulitidy by mělo být alespoň 2x ročně aplikováno 10 kúr za sebou. Doporučuji absolvovat 10 masáží během 10 týdnů.

 

Kurzy masáže dětí a kojenců

Masáže dětí a kojenců napomáhají k prohloubení vazby mezi rodiči a dětmi, navázání neverbální komunikace, ke zklidnění dětí a ke zvýšení imunity. U problémových dětí odstraňují poporodní traumata, léčí dyslexii, dysgrafii, dyskalkulii, lehkou mozkovou dysfunkci, Downův syndrom. Dochází ke zlepšení stavu u astmatiků, alergiků a ekzematiků.

 

Certifikáty (masáž, jóga)